E-SPORÖNERİLEN

Aston Martin 600.000 Türk Lirasına Mal Olan Sürüş Simülatörünü Tanıttı

  • Aston Martin , üst düzey üretici Curv ile işbirliği içinde geliştirilen kendi markalı ilk yarış simülatörü AMR-C01’i tanıttı.
  • 74.000 $ ‘a eşdeğer bir parayı almaya istekli kullanıcılar, hayallerindeki çeşitli Aston Martins’i sanal olarak kullanabilir veya bir Ferrari SF-15T Formula 1 arabası gibi bu tür sürüşleri seçebilirler.
  • Aston, rakiplere karşı yarışmak ve e-motor sporlarına katılmak da mümkün.

Otomobil üreticileri için gerçek ve taklit arasındaki boşluk neredeyse görünmezlik noktasına kadar küçülüyor. Car and Driver , geçtiğimiz yıl Red Bull Racing F1 takımının simülatöründe Aston Martin’in hiper otomobilin ötesinde Valkyrie’yi deneyimledi – gerçek dünyada düzeltilmesi birkaç milyona mal olacak birkaç enkaz, sıfırlama düğmesinin akıllıca kullanılmasıyla iptal edildi. Şimdi İngiliz spor otomobil üreticisi, varlıklı alıcılara kendi Aston olmayan deneyimlerini yaşama şansı vermek için üst düzey sim yapımcısı Curv ile işbirliği yapıyor.

Ya da gerçekten performans parametreleri Assetto Corsa V yarış platformu tarafından yakalanan diğer herhangi bir otomobili kullanmak için, çünkü AMR-C01 yazılımdan çok donanımdır: koltuk, pedallar, direksiyon simidi ve bir monitör içeren bir konsol kullanıcıları taklit kokpite sokmaya yardımcı olmak için. Uygun şekilde, Curv patronu Darren Turner aynı zamanda markayla Le Mans 24 Hours yarışında üç sınıf galibiyeti alan bir Aston Martin Works GT yarışçısıdır.

aston martin yarış simülatörü

ASTON MARTİN

Resmi sürümde belirtildiği gibi, “herhangi bir lüks oyun odasına şık bir ek” olacak şekilde tasarlanan AMR-CO1, “imzayı çağrıştıracak şekilde” şekillendirilmiş bir ön uca sahip güzel görünümlü bir karbon fiber küvetin etrafına inşa edilmiştir. Aston Martin yarış ızgarası. ” Sürüş pozisyonu, Valkyrie’nin alıcılarının, yüksek konumlandırılmış pedal kutusu ve merkezi bir ekranı içeren bir direksiyon simidine dönük olarak deneyimleyeceği konuma dayanıyor .

aston martin yarış simülatörü

ASTON MARTİN

Assetto Corsa yazılımını çalıştırmak, simülatörün 160 hp Abarth 500 esseesse’nin mütevazı performansından bir Ferrari SF-15T Formula 1 arabasına kadar her şeyi simüle edebileceği anlamına gelir , ancak beklenti, alıcıların dikkatle modellenen çeşitli araçlara konsantre olmayı tercih etmeleridir. Aston Martin modelleri. Ayrıca çevrimiçi olarak rakiplerine karşı yarışabilecekler. Yarı profesyonel e-motor sporları tecrübemize dayanarak, çok yetenekli Finlandiyalı forklift sürücüleri ve çevrimiçi formüllere hakim olan Hollandalı öğrencilerin hızına yetişemeyeceklerini çabucak öğrenecekler .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu